چرا شما به یک سایت نیاز دارید؟

فقط کافیست این جمله را در گوگل جستجو کنید تا تعداد زیادی لینک در صفحه اول گوگل را مشاهده کنید که همگی با مطالبی کاملاً شبیه در این رابطه طلاع رسانی کرده اند.

در این مقاله سعی داریم به صورت خلاصه و با موضوعاتی متفاوت تر شما  با نیازتان در رابطه با داشتن یک سایت و چگونگی درخواست طراحی سایت مورد نظرتان آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر...


Data Center چیست؟

 

وقتی سایت هایی مثل فیس بوک تا این حد بازدید دارند  بدیهیست که اگر بخواهند تمام اطلاعات میلیون ها کاربر را بر روی یک کامپیوتر , هاست مجازی یا هاست معمولی ذخیره کنند کامپیوتر بلافاصله کرش کرده و تمام اطلاعات کاربران در عرض یک چشم به هم زدن از بین می رود. پس باید جهت کمتر شدن هزینه و افزایش مقدار فضا آن ها را به قسمت های مختلفی که شبیه کابل های برق هستند و در آن اطلاعات ۰ و ۱ رد و بدل می شود.
هر هاست معمولی مجازی یا هر نوع هاست باید یک یا چند Data Center داشته باشد.

آموزش طراحی سایت با جوملا

امروزه یکی از پردرآمد ترین مشاغل در دنیا ، طراحی وب سایت و بلاگ میباشد.

با توجه به میل روز افزون مشاغل و اصناف به داشتن یک سایت که این نیاز امروزه در حد نیاز به تلفن مستقیم و کارت ویزیت میباشد، طراحان وب سایت در چنین شرایطی از بازار کار بسیار بکر و در عین حال پر مخاطبی برخوردارند.

در میان برنامه ها ، اسکریپتها و سی ام اس هایی که برای طراحی سایت از آن استفاده میشود ، برنامه مدیریت محتوای جوملا در سطح بین المللی از اعتبار و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و این محبوبیت دلایل عمده ای دارد که ذیلاً به آنها میپردازیم:

 

مطالعه بیشتر...