چرا شما به یک سایت نیاز دارید؟

فقط کافیست این جمله را در گوگل جستجو کنید تا تعداد زیادی لینک در صفحه اول گوگل را مشاهده کنید که همگی با مطالبی کاملاً شبیه در این رابطه طلاع رسانی کرده اند.

در این مقاله سعی داریم به صورت خلاصه و با موضوعاتی متفاوت تر شما  با نیازتان در رابطه با داشتن یک سایت و چگونگی درخواست طراحی سایت مورد نظرتان آشنا کنیم.

 

ابتدا باید به این چند سوال در ذهن خود پاسخ دهید و پاسخ درست را در ادامه مقاله بخوانید.

1- آیا میتوانید شرح کلیه فعالیت های خود را در کارت ویزیت تان بگنجانید؟

2 - در صورتی که تغییری در شماره تلفن یا نوع خدمات یا محصولات شما به وجود آید آیا میتوانید کارت ویزیت یا کاتالوگ خود را ویرایش کنید؟

3 - فرضا شما یک شرکت فروشنده قطعات کامپیوتر هستید و قصد چاپ کاتالوگ محصولات خود را دارید.کاتالوگ مورد نظرتان را با تعداد محصول مورد نظر و قیمت های مورد نظر چاپ میکنید . ماه بعد چند محصول جدید به محصولاتتان اضافه میشود.چگونه این محصولات را در کاتالوگ خود میگنجانید؟

یا فرضا قیمت منحصولات شما به علت نوسانات بازار ، تغییر کرده است ، آیا میتوانید کاتالوگ خود را ویرایش کنید؟!!

4 - اگر محل شرکت شما در تهران باشد و یکی از مشتریان شما در سیستان و بلوچستان کاتالوگ محصولات شما را درخواست کند چگونه این کاتالوگ را به او تحویل میدهید؟ محصولات جدید یا قیمت های جدید را چگونه به او و ده ها مشتری دیگر خود اطلاع میدهید؟

5 - اگر شرکت شما کوچک باشد و توانایی ارائه نمایندگی به همه شهرستان های ایران را نداشته باشید و یا توانایی انجام تبلیغات در رسانه های کشوری را نداشته باشید چگونه قادر خواهید بود از خیل عظیم مشتریان در سایر استان های کشور بهره مند گردید.

چاره همه محدودیت ها و مشکل ها فوق در داشتن یک وب سایت است.

با داشتن یک وب سایت کوچک یا بزرگ شما قادر خواهید بود :

1 -  کلیه فعالیت ها و محصولات خود را میتوانید در وب سایتتان به مشتریان خود ارائه دهید.

2 - در هر زمان که مایل باشید میتوانید شماره تلفن ها ، آدرس ، و قیمت و عکس محصولات خود را به روز کنید در کمتر از یک دقیقه.

3 - محصولات جدید خود را به راحتی میتوانید به سایت اضافه کنید و در صورت نیاز ، محصولاتی را که دیگر ارائه نمیدهید از سایت پاک کنید.

 

4 - دیگر نیازی به چاپ کاتالوگ کاغذی نیست.. زیرا شما میتوانید عکس محصولات و یا خدمات خود را در وب سایت خود به همراه کلیه توضیحات  ، درج نمایید و هر کسی در هر جای دنیا میتواند کاتالوگ شما را در لحظه و بدون معطلی تماشا کند و حتی جدیدترین تغییرات محصولات و یا خدمات شما در کمترین زمان ممکن برای همه مشتریان شما در دسترس است.

5 - بزرگترین فروشگاه ایرانی یک وب سایت اینترنتی است با نام دیجیکالا با فروش میلیاردی در ماه که حتی یک شعبه فروشگاه هم ندارد و فقط به صورت اینترنتی محصولات خود را به فروش میرساند.

شما هم قادرید بدون نیاز به نمایندگی و یا تبلیغات میلیاردی ، محصول خود را به سراسر ایران و بلکه سراسر جهان معرفی کنید و در صورت تمایل مشتری به خرید محصول یا خدمات شما ، قادر خواهید بود با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با امکان دریافت آنلاین سفارش و صدور آنی فاکتور ، این معامله با سود لذت بخش و بی دردسر را به انجام برسانید. بدون نیاز به داشتن شرکت های بزرگ با مالیات ها و اجاره بهای سنگین.

6 - شما حتی قادرید با کاربران سایت خود تعامل متقابل داشته باشید و نظرات آنها را در مورد محصول یا خدمات خود دریافت کنید و در جهت پیشرفت کار خود از آن استفاده کنید.

البته بسیار مهم است که طراحی سایت خود را به چه کسانی میسپارید و بدانید که چه امکاناتی برای شما مناسبتر است.

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با اینکه چه نوع سایتی با چه هزینه ای برای شما مناسب است با مشاورین ما در تهران ایده در تماس باشید

02165500570

09124437036

09192141064